/>
2011 рік буде дуже непростим для України, але є багато зрушень, які вселяють позитив.
Таку думку висловив народний депутат від Блоку Литвина Ігор Шаров кореспонденту ГолосUA.
Зокрема, підсумовуючи минулий рік та прогнозуючи розвиток політичних та економічних подій у 2011, політик зазначив, що є багато позитивних кроків влади. «Думаю позитив у новому році нас чекає хоча б тому, що уряд і Президент зробили перші кроки для початку стратегічних реформ. Якби цього не сталося, я б розумів, що ми зайшли на новий виток недолугої, марної роботи, яка нікому не принесе ніякої користі», — сказав він.
При цьому політик наголосив, що можна багато сперечатися через те, що були запровадженні досить непопулярні реформи.
«Можна критикувати податкову реформу, можна критикувати початок адміністративної реформи, можна критикувати початок пенсійної та Житловий кодекс, але однозначно – початок цих дій є величезним плюсом, який може призвести до того, що у наступному році будуть проведені основні реформи, зокрема, адміністративна, але за умови, що вона буде проведена до кінця, а не так, як сталося. Те, що сталося, називається скороченням центрального апарату, а не адміністративною реформою, оскільки вона повинна ліквідувати функції, а не тільки людей», — сказав він.
Також, на його думку, повинна бути проведена реформа податкової політики, яка має дозволити розвиватися економіці; пенсійна реформа, яка має поступово зменшувати дотації із Державного бюджету.
«Сюди ж віднесемо житлово-комунальну реформу. Все це у результаті повинне призвести до стабілізації і збільшення надходжень до бюджету, що, природно, потім відіб’ється на всіх українцях», – зазначив Ігор Шаров.
Підсумовуючи Бюджет-2011депутат наголосив, що Україні у 2011 році буде непросто. «Самі подивіться: українська книга отримала не 33 мільйони гривень, а тільки 20. Українська історія отримала… конфігурацію з трьох пальців. Вивчення українського визвольного руху отримало «аж» мільйон Тому говорити, що цей рік буде якось пов’язаний з Україною, не доводиться. Ми ризикуємо, що 2011 рік увійде в історію як період, пов’язаний з територією, назва якої «Україна»», — підсумував він.