Станом на 07:00 18-го лютого внаслідок несприятливих погодних умов залишаються знеструмленими 48 населених пунктів.
Про це ГолосUA повідомили в прес-службі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій.
Світла немає у 2 областях: у Миколаївській знеструмлено 36 населених пунктів та Одеській – 12.
Електрику відновлюють бригади обленерго.