ГолосUA
11:59 03/08/2009

Антимонопольний комітет оштрафував “Трускавецькурорт”

Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало ЗАТ "Трускавецькурорт" на 12 тис. грн за зловживання монопольним становищем.

Товариство встановило завищені норми споживання мінеральних вод для санаторно-курортних закладів Трускавецького родовища.

Також Товариство безпідставно застосовувало різні ціни на мінеральну воду для різних споживачів.

За матеріалами ZAXID.NET

 

Читайте также по теме