ГолосUA
10:37 13/02/2009

Бабуся зомліла від співу Черновецького

Сьогодні під час «музичного» виступу київського міського голови Леоніда Черновецького зомліла одна з «бабусь», які прийшли сьогодні підтримати мера. Про це повідомило інформагенство «УНІАН».

За наданою інформацією, бабуся стояла в першому ряду, біля огорожі, їй стало погано, і вона впала. Співробітники мерії на руках понесли її в приміщення міськадміністрації в супроводі медичної служби «Борис».

У прес-службі мерії поки що не знають, в якому вона стані, якій стало погано.

 

Читайте также по теме