ГолосUA
15:51 23/06/2009

Білорусь хоче подружитися із Євросоюзом

Білорусь намагається зблизитися із Євросоюзом.

Про це повідомила Бі-бі-сі.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко наголосив під час своєї зустрічі із головою зовнішніх відносин ЄС Бенітою Ферео-Вальднер, що "він щиро хоче побудувати теплі відносини із Євросоюзом".

Останнім часом, зазначила Бі-бі-сі, відносини між Білоруссю та Росією почали погіршуватися, особливо після молочної війни між двома державами. Причому остання — це лише початок набагато більших проблем у відносинах Мінська та Москви.

"Газпром вже вимагає аби білоруська сторона сплатила за перші чотири місяці поставок газу із 2009-го"- зазначила Бі-бі-сі.

Лукашенко наголосив, що він хоче зблизитися із Брюселем, "незважаючи на незадоволення сусідньою держави", чим достатньо прямо вказав в сторону Кремля

Нагадаємо, що нещодавно ЄС запустило програму "Східного партнерства", головна мета якої — більш тісна співпраця із країнами екс-радянського простору — як Україна, Білорусь, Молдова та інші.

 

Читайте также по теме