БЮТ виключатиме усіх, хто не здатен працювати в опозиції — Томенко

 

У Блоці Юлії Тимошенко не вважають дивним те, що від них йдуть депутати та міські голови.

Про це заявив заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко у ефірі «5 каналу».

«З фракції ми будемо виключати всіх народних депутатів, які не можуть працювати у опозиції», — сказав він. За словами М. Томенка, в Україні неможливо мати «серйозний системний бізнес» і водночас бути в опозиції, тому цих людей змушують голосувати відповідно з обставинами.

Окрім цього М. Томенко підкреслив, що не бачить нічого дивного також у виході міських голів з лав опозиції. «Коли ті міські голови, яких ми підтримали, стають позапартійними, я не бачу нічого поганого у цьому. Дійде час парламентських виборів, вони звітують про свою роботу і ми вважатимемо їх союзниками», — сказав він.

Читайте также по теме