ГолосUA
08:04 03/11/2010

БЮТ заблокував трибуну

 

Фракція Блоку Юлії Тимошенко заблокувала трибуну парламенту.

 

Зокрема, біля парламентської трибуни знаходиться близько 30 народних депутатів, передав кореспондент ГолосUA.

 

Частина з народних обранців заблокувала ще й вихід спікера. Також депутати від БЮТ наразі відмовились пояснити причини своїх дій.

 

Зокрема, нардеп від БЮТ Сергій Міщенко наголосив, що фракція пізніше має оголосити свою позицію, водночас конкретного часу нардеп не уточнив.

 

О. Каретнікова

Читайте также по теме