ГолосUA
11:59 17/05/2010

Частина Одеси опинилася без світла

Частина жителів Одеси залишилися без електропостачання в ніч на 17 травня через спрацювання систем автоматичного захисту від поривів сильного штормового вітру.

Про це повідомила головний фахівець із зв’язків з громадськістю управління з питань надзвичайних ситуацій Одеської облдержадміністрації Лідія Янковська.

Аварійно-відновлювальні бригади районних електромереж в складі 3 чоловік на одній спецмашині зайняті відновленням двох ліній електропередач (ЛЕП). Обидві ЛЕП знаходяться у веденні Південної РЕЗ.

У результаті відключені виявилися 17 трансформаторних підстанцій. Які саме вулиці знеструмлені, в повідомленні не уточнюється.

За матеріалами: «Репортер» />  

Читайте также по теме