Частина жителів Одеси залишилися без електропостачання в ніч на 17 травня через спрацювання систем автоматичного захисту від поривів сильного штормового вітру.
Про це повідомила головний фахівець із зв’язків з громадськістю управління з питань надзвичайних ситуацій Одеської облдержадміністрації Лідія Янковська.
Аварійно-відновлювальні бригади районних електромереж в складі 3 чоловік на одній спецмашині зайняті відновленням двох ліній електропередач (ЛЕП). Обидві ЛЕП знаходяться у веденні Південної РЕЗ.
У результаті відключені виявилися 17 трансформаторних підстанцій. Які саме вулиці знеструмлені, в повідомленні не уточнюється.
За матеріалами: «Репортер» />