ГолосUA
19:16 12/02/2010

Черновецький просить киян з розумінням поставитись до нечищених вулиць

Столичний міський голова Леонід Черновецький заявив, що міська влада Києва цієї зими боролася із негодою усіма силами.

Про це йдеться у зверненні мера до киян, повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

“Цього року зима приготувала для нас тяжкі випробування, адже близько 40 років в Україні не було таких складних погодних умов. Київська влада, зі свого боку кинула усі сили на боротьбу з негодою”, — сказав Л. Черновецький.

За його словами, наразі ситуація в столиці визнана надзвичайною, але для подолання наслідків негоди не вистачає ані людського, ані технічного ресурсу. Він повідомив, що до прибирання снігу залучені не тільки комунальні, а й всі інші підприємства Києва.

“Я особисто прошу кожного з вас поставитись з розумінням до того, що не всі прибудинкові території будуть розчищені вчасно, адже усі ресурси, у першу чергу будуть кинуті на прибирання основних транспортних магістралей для забезпечення безперебійної роботи громадського транспорту, проїзду спецавтомобілей: карет медичної допомоги, пожежників, правоохоронців”, — сказав мер.

За прогнозами метеорологів ще три дні в столиці буде залишатися несприятлива погода. У цьому контексті Л. Черновецький попросив усіх киян, особливо людей старшого віку по можливості, залишатись у своїх домівках. Він також закликав автовласників утриматись від поїздок по місту, а батьків – на час негоди залишайте дітей вдома.

Наразі склалась надзвичайно складна ситуація в усіх регіонах України. 234 населених пункти залишились без електрики через аварії ліній електропередач, ускладнений проїзд багатьма дорогами Запорізької, Івано-франківської, Тернопільської, Волинської, Ровенської областей.

За його словами, через великі снігопади паралізоване життя і в інших столицях світу. Так, у Вашингтоні вже третій день не працюють державні установи, паралізовано інфраструктуру міста, заблоковано аеропорти, припинився рух наземного транспорту, а тисячі домівок залишились без електрики.

“Великі снігопади обрушились і на Східну Європу, де спостерігається схожа ситуація: зокрема в Німеччині паралізований рух основними транспортними магістралями; в Польщі через снігопади 80 тисяч людей залишилось без електрики, в багатьох областях зупинений рух поїздів; в столиці Білорусії, Мінську, через снігопади оголошено надзвичайну ситуацію”, — заспокоїв Л. Черновецький.

 

Читайте также по теме