ГолосUA
15:22 20/03/2009

Черновецький звільнив своїх заступників

Київський міський голова Леонід Черновецький на виконання Указу Президента України Віктора Ющенка підписав розпорядження про звільнення п’яти своїх заступників із займаних посад.

Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Зокрема, міський голова звільнив першого заступника голови КМДА Дениса Басса, заступників голови КМДА Віталія Журавського, Володимира Головача, Олександра Луцького та заступника голови КМДА – керівника апарату Київської міської державної адміністрації Броніслава Стичинського.

Як повідомляв ГолосUA, 6 березня Президент Віктор Ющенко скасував розпорядження мера від 2006-2009 років про призначення п’ятьох заступників голови Київської адміністрації Леоніда Черновецкого. Зокрема, глава держави постановив звільнити з посади Дениса Басса, Віталія Журавського, Броніслава Стичинського, Володимира Головача та Олександра Луцького.

 

Читайте также по теме