Київський міський голова Леонід Черновецький на виконання Указу Президента України Віктора Ющенка підписав розпорядження про звільнення п’яти своїх заступників із займаних посад.
Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.
Зокрема, міський голова звільнив першого заступника голови КМДА Дениса Басса, заступників голови КМДА Віталія Журавського, Володимира Головача, Олександра Луцького та заступника голови КМДА – керівника апарату Київської міської державної адміністрації Броніслава Стичинського.
Як повідомляв ГолосUA, 6 березня Президент Віктор Ющенко скасував розпорядження мера від 2006-2009 років про призначення п’ятьох заступників голови Київської адміністрації Леоніда Черновецкого. Зокрема, глава держави постановив звільнити з посади Дениса Басса, Віталія Журавського, Броніслава Стичинського, Володимира Головача та Олександра Луцького.