Київський ФК «Динамо» забезпечив собі місце у плей-офф Кубку УЄФА — другого за престижністю європейського футбольного трофею.
В останньому матчі групового турніру Ліги чемпіонів «Динамо» на власному полі обіграло турецький «Фенербахче» — 1:0 — та посіло третє місце у групі.
Гол на 20-й хвилині матчу забив Єременко.