ГолосUA
19:40 10/12/2008

«Динамо» — в Кубку УЄФА

Київський ФК «Динамо» забезпечив собі місце у плей-офф Кубку УЄФА — другого за престижністю європейського футбольного трофею.

В останньому матчі групового турніру Ліги чемпіонів «Динамо» на власному полі обіграло турецький «Фенербахче» — 1:0 — та посіло третє місце у групі.

Гол на 20-й хвилині матчу забив Єременко.

 

Читайте также по теме