З нічийним рахунком — 1:1 — у Києві завершився перший матч 1/16 фіналу кубку УЕФА між київським «Динамо» та іспанською «Валенсією».
Як передав кореспондент Голос.UA, рахунок на 8-мій хвилині матчу відкрили гості, гол на рахунку Давіда Сілви. Гол у ворота «Валенсії» також забили іспанці: на 62-й хвилині м’яч зрізався з голови Альбіоля.