ГолосUA
19:32 19/03/2009

Донецький «Шахтар» також у чвертьфіналі Кубку УЄФА

Донецький "Шахтар" вийшов в 1/4 Кубка УЄФА. Він обіграв московський ЦСКА з рахунком 2:0. 

Як повідомлялося раніше, Київське "Динамо" за підсумками двох матчів також увійшло до 1/4 фіналу Кубка УЄФА.

Сьогодні харківський "Металіст" обіграв столичне "Динамо" з рахунком 3:2. Голи забили: Слюсар (29, 70 хвилина), Коельо (56), Березовчук (77) та Сабліч (автогол, 68 хвилина).

 

Читайте также по теме