ГолосUA
09:10 18/09/2010

Газзаєву не вдалося піти у відставку

Президент футбольного клубу «Динамо» (Київ) Ігор Суркіс не прийняв відставку Валерія Газзаєва з посади головного тренера команди.

Про це повідомила прес-служба ФК «Динамо» (Київ).

Прес-служба нагадала, що у четвер після стартового матчу «Динамо» у груповому етапі цьогорічного розіграшу Ліги Європи проти білоруського «БАТЕ», якій закінчився внічию 2:2, В. Газзаєв подав прохання про відставку. Однак у п’ятницю ввечері І. Суркіс прохання тренера відхилив.

«Таким чином, до майбутніх матчів у чемпіонаті та Кубку України, а також у Лізі Європи, "Динамо" готуватиме Валерій Газзаєв», — йдеться у повідомленні. />  

Читайте также по теме