Ганна Герман вважає, що уряд здійснює спроби тиснути на засоби масової інформації напередодні президентської компанії.
Про це вона заявила сьогодні у парламенті, передав кореспондент ГолосUA.
«Я маю на увазі заяву міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, який сказав, що власник телеканалу «Інтер» є незаконним. Я хочу йому нагадати, що він не є суддею, а лише міністром МВС, а лише суд в демократичній країні може визначати, що є закон, а що ні. Тому такі заяви є спробою вплинути на ЗМІ у період президентської компанії», — сказала політик.
Подібні заяви, за словами Ганни Герман лунали і з вуст Юлії Тимошенко, коли вона говорила про те, що «Інтеру» потрібно «міняти інвестора». «Це при тому, що не йшлося про зміну власника телеканалу», — наголосила вона.