За сексуальне виховання українців взялися священики. Причому не православної церкви, де вони з власного досвіду знають про статеве життя, а католицької — де слуги Божі навіть не одружуються.
Оголошення: заняття в костелі для молоді. На призначену годину — сходяться. Очохим послухати про секс від 11-ти років.
Щойно отець заводить про природу сексуальності, задні лави поповнюють іще одні неуки. Відповіді канонік черпає не зі свого досвіду. Зі спілкування з людьми і читання книжок — від медичних до еротичних.
45-річний польський монах-капуцин саме привіз в Україну підручник "Релігійна камасутра", без малюнків. У цього автора це вже третя книжка. У вересні вийде друком четверта — "Католицька еротика".
Чернець-капуцин стверджує, що "у цьому питанні всі вважають, що все знають, а потім виявляється, що завжди чогось таки бракує. Це багатий предмет для поглиблення знань". У книгарні аншлаг такий, що автор насилу протискається.
Ініціативу католицької церкви вже підтримали вітчизняні сексологи, до яких аншлаги не менші.
Сексологи стверджують, молоді організми фізично розвиваються рано, а психологічно — незрілі. Культура в сім’ї, яка мала б сприяти сексуальному вихованню, часто безсила. Бо в Україні або немає цієї культури, або, що нині модно, — немає сім’ї.
Водночас, попри старання церковників, секс у молитвах звучить значно рідше, аніж у нецензурній лайці.
"І ось те, що ми в нашій лайці ось цей акт дітовиробництва прирівнюємо до непристойних слів якраз і описує те, що ми з вами не зможемо до сексу адекватно ставитися", — зазначає психолог Вадим Колесников.
За матеріалами: ТСН