Голова парламентської фракції Блоку Юлії Тимошенко Іван Кириленко у прямому ефірі «Свободи на Інтері» публічно попросив вибачення у свого колеги лідера «Нашої України» В’ячеслава Кириленка.
«Я хочу публічно попросити вибачення у свого колеги за усі можливі прикрощі та образи. В’ячеславе, я тисну вам руку», — заявив політик.
В’ячеслав Кириленко у відповідь констатував, що нової коаліції ще «на жаль, не створено через принципові розбіжності, але вона можлива». «Я великий оптиміст і впевнений, що парламент ефективно працюватиме й надалі», зазначив політик.
А Іван Кириленко наголосив, що «вкотре три фракції взяли на себе відповідальність за надзвичайне рішення і прийняли 248-ми голосами антикризовий проект – це БЮТ, «НУ-НС» та Блок Литвина. Віктор Андрійович, я думаю, що суспільство зітхнуло б з полегшенням, якби ви, як батько народу благословили створення нової коаліції у складі цих трьох фракцій», — заявив політик, звертаючись до присутнього в студії Президента України Віктора Ющенка.