ГолосUA
09:47 16/12/2008

Кириленко: не хочу бути головою меншості

Народний депутат від блоку «Наша Україна-Народна самооборона» В’ячеслав Кириленко офіційно заявив про свою відставку з посади голови фракції НУ-НС.

Про це він повідомив під час брифінгу у Верховній Раді.

«Я офіційно заявляю про свою відставку…Я не буду головою меншості фракції НУ-НС», — сказав він.

«Будь-яка угода з (Юлією) Тимошенко дешевше, ніж папір, на якому вона підписується. Ця угода не буде виконуватися, це буде проблемою коаліції…Думаю, що більшість не буде стабільною, адже без допомоги комуністів у них немає необхідних 226 голосів», — сказав В.Кириленко.

 

Читайте также по теме