Народний депутат від блоку «Наша Україна-Народна самооборона» В’ячеслав Кириленко офіційно заявив про свою відставку з посади голови фракції НУ-НС.
Про це він повідомив під час брифінгу у Верховній Раді.
«Я офіційно заявляю про свою відставку…Я не буду головою меншості фракції НУ-НС», — сказав він.
«Будь-яка угода з (Юлією) Тимошенко дешевше, ніж папір, на якому вона підписується. Ця угода не буде виконуватися, це буде проблемою коаліції…Думаю, що більшість не буде стабільною, адже без допомоги комуністів у них немає необхідних 226 голосів», — сказав В.Кириленко.