Київська міська державна адміністрація виділила 18,959 млн. гривень на виплату матеріальної допомоги малозабезпеченим городянам у зв’язку з регулюванням цін на хліб за січень-березень.
Про це йдеться у розпорядженні міськадміністрації, передало видання «Дело».
Цю допомогу у розмірі 45 гривень отримають непрацюючі пенсіонери або одержувачі державної соціальної допомоги, чий розмір пенсій не перевищує 2,5 прожиткових мінімумів; одержувачі соціальної допомоги, що не мають права на пенсію особи і інваліди; самотні матері; багатодітні сім’ї; малозабезпечені, проживаючі з інвалідом 1 або 2 групи.
Крім того, міськадміністрація виділила 0,287 млн. грн. на виплату цієї ж компенсації за 2008 рік, яка не була виплачена з «поважних причин».