Футбольний клуб «Динамо» (Київ) у другому матчі чвертьфіналу розіграшу кубку УЄФА переміг французьку команду PSG — 3:0 — та вперше у своїй історії вийшов до півфіналу цих престижних європейських змагань.
Як передав кореспондент ГолосUA, матч проходив на київському стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського.
У попередній зустрічі, що проходила у Парижі, команди розійшлися миром — 0:0.
Голи забили: Бангура (4 хвилина), Ландро (16 хв., автогол), Вукоєвіч (61 хв.)
Наступний суперник "Динамо" визначиться сьогодні пізно ввечері у зустрічі "Шахтар"(Донецьк) — "Марсель" (Марсель). Цей матч проходитиме у Франції.