ГолосUA
18:23 16/04/2009

Київське «Динамо» — у півфіналі Кубку УЄФА

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) у другому матчі чвертьфіналу розіграшу кубку УЄФА переміг французьку команду PSG — 3:0 — та вперше у своїй історії вийшов до півфіналу цих престижних європейських змагань.

Як передав кореспондент ГолосUA, матч проходив на київському стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського.

У попередній зустрічі, що проходила у Парижі, команди розійшлися миром — 0:0.

Голи забили: Бангура (4 хвилина), Ландро (16 хв., автогол), Вукоєвіч (61 хв.)

Наступний суперник "Динамо" визначиться сьогодні пізно ввечері у зустрічі "Шахтар"(Донецьк)  —  "Марсель" (Марсель). Цей матч проходитиме у Франції.  

 

Читайте также по теме