Київське "Динамо" за підсумками двох матчів увійшло до 1/4 фіналу Кубка УЄФА.
Сьогодні харківський "Металіст" обіграв столичне "Динамо" з рахунком 3:2. Голи забили: Слюсар (29, 70 хвилина), Коельо (56), Березовчук (77) та Сабліч (автогол, 68 хвилина).