ГолосUA
19:17 19/03/2009

Київське «Динамо» вийшло до чвертьфіналу Кубку УЄФА

Київське "Динамо" за підсумками двох матчів увійшло до 1/4 фіналу Кубка УЄФА.

Сьогодні харківський "Металіст" обіграв столичне "Динамо" з рахунком 3:2. Голи забили: Слюсар (29, 70 хвилина), Коельо (56), Березовчук (77)  та Сабліч (автогол, 68 хвилина). 

Читайте также по теме