ГолосUA
11:10 28/05/2009

Кличко судитиметься із Черновецьким

Лідер блоку Кличка у Київраді Віталій Кличко заявив, що подасть до суду на мера Києва Леоніда Черновецького за його звинувачення у начебто вимаганні у мерії 2 гектарів землі на власні потреби.

Про це Віталій Кличко сказав у кулуарах Київради, передав кореспондент ГолосUA.

Депутат вимагає надати підтвердження таким заявам та буде вимагати відшкодування моральних збитків.

Як зазначив Кличко, сума компенсації для нього не важлива, він хоче, щоб Черновецький «показав своє обличчя». «Це брехня чистої води, і це ще раз підтверджує позицію пана Черновецького, який каже як добре киянам жити. Все те, що ми почули, не відповідає дійсності», — резюмував він.

К. Коваленко

 

Читайте также по теме