ГолосUA
11:04 09/07/2009

Колл-центр Черновецького став платним

Депутати Київради вимагають від столичного мера Леоніда Черновецького пояснень, чому його колл-центр став платним.

Про це йдеться у депутатському запиті депутата фракції Блоку Юлії Тимошенко у Київраді Дмитра Нікульшина меру міста Києва.

За його словами, без жодних попереджень дзвінки на телефонний номер колл-центру Київради 1551 стали платними. Більше того, за кожну хвилину після з’єднання киянам доводиться сплачувати близько п’яти гривень.

К. Коваленко

 

Читайте также по теме