Перший віце-спікер Верховної Ради Адам Мартинюк закрив засідання парламенту.
Про це повідомив кореспондент ГолосUA.
Він зазначив, що нардепи продовжать роботу завтра о 10 ранку.
Перший віце-спікер Верховної Ради Адам Мартинюк закрив засідання парламенту.
Про це повідомив кореспондент ГолосUA.
Він зазначив, що нардепи продовжать роботу завтра о 10 ранку.