ГолосUA
09:37 08/11/2008

Миколаївський зоопарк розпродає тварин

Сесія міської ради Миколаєва дала дозвіл комунальному підприємству «Миколаївський зоопарк» на продаж кількох тварин. Про це кореспонденту ГолосUA повідомили у прес-службі Миколаївського виконкому. /> За словами провідного зоотехніка зоопарку Катерини Бєлікової, в колекції звіринця накопичилися кілька зайвих тварин, яких потрібно кудись подіти, оскільки вони стали небезпечними для сородичів. «Переважно це самці, які суперничають один з одним, б’ються, ламають огорожу, загрожують молодняку», — пояснила Бєлікова. Крім того, через брак додаткових приміщень та територій їх неможливо розмістити в іншому місці.
У списку тварин, яких виставлятимуть на продаж, — кенгуру (у зоопарку їх аж чотири самця), кінь, агуті або «горбаті зайці» (вони вдесятьох живуть в одному вольєрі та постійно б’ються), тхір фуро, олень Давида. У першу чергу їх запропонують придбати іншим зоопаркам.  

 

Читайте также по теме