ГолосUA
05:42 23/09/2010

Мораторій на підняття пенсійного віку мав запобігти негативним соціально-економічним наслідкам – Королевська

Мораторій на підняття пенсійного віку мав заспокоїти населення, бо люди вже почали масово виходити на пенсію, аби встигнути до підняття пенсійного віку.

Про це сказала народний депутат, представник фракції БЮТ Наталя Королевська у ефірі «5 каналу».

«Сьогодні є повна централізація влади. Те, що подає уряд, приймається у парламенті, можна сказати, безумовно. Тому ми вирішили застосувати запобіжний захід, заспокоїти людей», — повідомила вона.

За словами Н. Королевської, після підписання з МВФ домовленостей про підняття пенсійного віку для жінок серед людей виникла паніка. «Дійшло до того, що вчителі, медики, військовослужбовці починають масово звільнятися і переходити на пенсію», — додала вона.

Водночас, за словами народного депутата, у чиновників немає такої проблеми і, звичайно, вони хочуть йти на пенсію пізніше.

Н. Королевська впевнена, що дії влади ніяк не можна назвати спрямованими на забезпечення стабільності у державі. «Всі сьогодні говорять про стабільність. Янукович, коли йшов на вибори, казав, що не підвищуватиме пенсійний вік. Стабільність – це далеко не підвищення пенсійного віку, не підвищення тарифів, не новий Податковий кодекс. Тому ми дали цілий пакет законопроектів, де передбачили й мораторій на тарифи», — наголосила Наталя Королевська.

Нагадаємо, Верховна Рада України відхилила доопрацьований проект Закону України «Про встановлення мораторію на підвищення пенсійного віку для жінок». Метою законопроекту є відтермінування підвищення пенсійного віку для жінок, яке приховує загрозу численних негативних соціально-економічних наслідків. Пропонується встановити на 10 років мораторій на підвищення віку, починаючи з якого жінки мають право на призначення пенсії за віком, визначеного у статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

І. Носальська />  

Читайте также по теме