Свободі слова у Чернівецькій області ніщо не загрожує.
Про це зазначив на урочистих зборах з нагоди Дня журналіста перший заступник голови Чернівецької ОДА Георгій Галиць. />
Під час виступу Георгій Галиць наголосив на необхідності вдосконалення взаємодії органів влади і ЗМІ, дотримання з одного боку професійних стандартів на основі об’єктивності, неупередженості і збалансованості в подачі інформації, а з іншого – відкритості і прозорості в прийнятті рішень владними структурами.
Користь від такої співпраці, за словами першого заступника голови обласної державної адміністрації, має мати насамперед суспільство.
За матеріалами ZAXID.NET