У Донецьку на шахті імені Абакумова у зв`язку з аварією проводилася евакуація 190 гірників.
Про це повідомила начальник прес-служби Територіального управління Держгірпромнагляду України по Донецькій області Марина Нікітіна, о 20.15 9 липня на шахті імені Абакумова (ДП «Донецька вугільна енергетична компанія»), на горизонті 715 метрів відбулося загоряння стрічки конвеєра. У момент аварії в шахті працювало 190 гірників. Усі вони о 22.00 самостійно піднялися на поверхню.
«Чотири відділення рятувальників, які прибули на шахту о 22.20 ліквідували пожежу. Жертв і постраждалих немає», — сказала М.НІКІТІНА.
Вона уточнила, що роботу шахти тимчасово припинено, встановлюється причина загоряння.