ГолосUA
08:50 04/01/2010

На Донеччині загинуло двоє шахтарів

На шахті "Білицька" в Донецькій області загинули два гірські майстри 1964 і 1975 р.н., повідомляє теруправління Держгірпромнагляду. Їх тіла без ознак життя були виявлені сьогодні близько 10:00 в закритому ходку бремсберга пласта М2 горизонту 250 м.

За фактом загибелі гірників створена комісія, якій належить встановити причину і обставини смерті.

За матеріалами: РБК-Україна />  

Читайте также по теме