ГолосUA
07:53 19/09/2010

На луганській шахті загинуло двоє людей

У м. Брянка (Луганська область) на непрацюючій шахті “Аненська” загинуло двоє людей.

Про це повідомила прес-служба Міністерства з надзвичайних ситуацій.

Інцидент стався внаслідок порушення заходів безпеки під час кріплення гірничої виробки. 3 прохідники (ТОВ “Блік-АЕ”, м. Донецьк) загинули від отруєння сумішшю вуглецю та металу.

 

Читайте также по теме