У м. Брянка (Луганська область) на непрацюючій шахті “Аненська” загинуло двоє людей.
Про це повідомила прес-служба Міністерства з надзвичайних ситуацій.
Інцидент стався внаслідок порушення заходів безпеки під час кріплення гірничої виробки. 3 прохідники (ТОВ “Блік-АЕ”, м. Донецьк) загинули від отруєння сумішшю вуглецю та металу.