ГолосUA
07:52 05/09/2010

На Одещині вибухнув будинок, двоє постраждали

У селі Борисівка Татарбунарського району Одеської області у результаті вибуху постраждало дві особи.

Про це повідомила прес-служба Міністерства з надзвичайних ситуацій України.

Подія сталася по вул. Некульча Миколи, 3, в кухні приватного одноповерхового житлового будинку. Вибухнула газоповітряна суміш, але це до горіння не призвело.

У результаті була зруйнована частина будинку (кухня і суміжна кімната). Внаслідок вибуху 2 особи з опіками та травмами різних ступенів важкості госпіталізовані.

На місці події працювала оперативна група Головного управління МНС в Одеській області. />  

Читайте также по теме