ГолосUA
08:55 27/08/2010

На шахті на Донеччині загинув гірник

На шахті "Комунарська" в Донецькій області сьогодні загинув 33-річний гірник.

Про це повідомив Державний комітет з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду області.

Трагедія сталася в 11-ій західній лаві пласта К5 в результаті обвалення порід крівлі. Від отриманих травм гірник помер на місці. За фактом загибелі створена комісія. />  

Читайте также по теме