На шахті "Комунарська" в Донецькій області сьогодні загинув 33-річний гірник.
Про це повідомив Державний комітет з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду області.
Трагедія сталася в 11-ій західній лаві пласта К5 в результаті обвалення порід крівлі. Від отриманих травм гірник помер на місці. За фактом загибелі створена комісія. />