Інформація про те, що начальник Генштабу – головнокомандувач Збройних сил України Сергій Кириченко подав у відставку, не відповідає дійсності.
Про це повідомили в прес-службі Генштабу.
«Начальник Генерального Штабу проходить планове медичне обстеження в одній із військово-лікувальних установ, як і всі військовослужбовці, коли у них погіршується здоров’я», — зокрема, сказали у прес-службі.
За словами прес-служби Генштабу, подальші кроки щодо цього залежать від «результатів медичного обстеження».
«Жодних рапортів, прохань і чолобитних про відставку С. Кириченко не подавав, а що буде далі – залежить від результатів обстеження», — підкреслили у прес-службі.
Нагадаємо, сьогодні в одному із інформагентств з посиланням на джерела з’явилася інформація про те, що Сергій Кириченко оголосив про те, що йде у відставку у понеділок вранці на нараді у Міністерстві.
Виконувати обов’язки начальника генштабу буде його перший заступник Геннадій Воробйов.
С. Кириченко нібито мотивував свою заяву станом здоров’я.
За матеріалами «ForUm».