ГолосUA
15:27 02/06/2009

Названа причина вибуху в Мелітополі

Причиною вибуху у відділенні «Ощадбанку» в Мелітополі став вибуховий пристрій.

Про це повідомили в прес-службі Запорізької обласної державної адміністрації з посиланням на попередні висновки експертів-вибухотехніків, які працюють на місці події, передав «Форпост».

 Який саме вибуховий пристрій став причиною НП в банківському відділенні, і скільки було вибухів — поки офіційно не повідомляється.

Нагадаємо, сьогодні вранці в Мелітополі, на проспекті 50 років Перемоги, 36/1, в приміщенні відділення «Ощадбанку», на першому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку відбулися, за даними МНС, два вибухи.

За даними заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Миколи Фролова, в результаті вибухів постраждали 32 осіб. Двоє постраждалих — діти. Стан здоров’я шістьох постраждалих кваліфікується медиками як «важкий».

 

Читайте также по теме