О 12:00 відбудеться підписання угоди про створення коаліції у складі фракцій "Наша Україна – Народна самооборона", Блоку Юлії Тимошенко і Блоку Литвина.
Про це повідомив журналістам заступник голови фракції НУ-НС Борис Тарасюк.
За його словами, більшістю депутатів фракції НУ-НС ухвалили рішення підписати угоди про створення коаліції.
Б.Тарасюк зазначив, що "цьому рішенню передувала складна напружена робота з боку Банкової". /> За його словами, більшість фракції, прийнявши рішення про входження в коаліцію, "закінчила період інтриг, період, коли фракцією намагались маніпулювати з боку Банкової".
Б.Тарасюк висловив сподівання, що тепер Банкова «стане партнером, але рішення прийматиметься фракцією НУ-НС».