Заклади охорони здоров’я та соціального захисту отримали від Київради 30% знижку на оренду.
Як передав кореспондент ГолосUA, таке рішення було ухвалене сьогодні на засіданні Київради 103 голосами.
Відповідно до рішення, заклади охорони здоров’я та соціального захисту звільняються від сплати 30% від загальної суми надходжень від оренди нерухомого та іншого майна комунальної власності Києва.
Контроль за виконанням цього рішення покладено на постійну комісію Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.