ГолосUA
11:35 11/12/2008

Оренда для лікарень подешевшала на третину

 Заклади охорони здоров’я та соціального захисту отримали від Київради 30% знижку на оренду.

Як передав кореспондент ГолосUA, таке рішення було ухвалене сьогодні на засіданні Київради 103 голосами.

Відповідно до рішення, заклади охорони здоров’я та соціального захисту звільняються від сплати 30% від загальної суми надходжень від оренди нерухомого та іншого майна комунальної власності Києва.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на постійну комісію Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

 

Читайте также по теме