У суботу, 8 травня Президент Віктор Янукович у Москві візьме участь в неформальному саміті глав держав-членів Співдружності Незалежних Держав.
Про це повідомили у дипломатичних колах.
Попередньою програмою робочого візиту Януковича до Москви передбачено покладання квітів і відкриття стели містам-героям в Олександрівському саду.
По обіді, орієнтовно о 17.40 за московським часом, планується участь Президента України в неформальному саміті глав держав СНД.
Ввечері В.Янукович планує повернутися до Києва.
За матеріалами: proUA