ГолосUA
13:56 07/05/2010

Перед парадом Янукович знову злітає до Москви

У суботу, 8 травня Президент Віктор Янукович у Москві візьме участь в неформальному саміті глав держав-членів Співдружності Незалежних Держав.

Про це повідомили у дипломатичних колах.

Попередньою програмою робочого візиту Януковича до Москви передбачено покладання квітів і відкриття стели містам-героям в Олександрівському саду.

По обіді, орієнтовно о 17.40 за московським часом, планується участь Президента України в неформальному саміті глав держав СНД.

Ввечері В.Янукович планує повернутися до Києва.

За матеріалами: proUA

 

Читайте также по теме