ГолосUA
15:25 23/02/2010

Підвищення цін на цукор штучне — експерт

Підвищення цін на цукор — штучне, і воно відповідає всій філософії існуючого кланового корпоративного режиму.

Про це сказав директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін на прес-конференції.

“Тому що для кланів головне — це отримання надприбутку. Тому їм абсолютно байдуже, як будуть почуватися пересічні громадяни. Оптові ціни за кілограм цукру на світових ринках становлять 80 американських центів. Отже, оптовий продаж цукру не повинен коштувати більш ніж 6,50 грн. Ну, нехай ще буде надбавка і все інше, нехай 7-8 гривень. Але ж не 12 гривень!”,- обурився експерт.

Олег Соскін також підкреслив, що в Україну не була завезена тростина, тоді як “була квота на 300 тисяч тростин”.

“У нас є заводи, які переробляють цукрову тростину. Так цим заводам не дали цю квоту купити і виробити з неї дешевий цукор. Таким чином, до цього причетні цукрові королі. Вважаю, що треба серйозно розглядати місце в цій економічній авантюрі, цукровій лихоманці Петра Порошенка, тому що він один із тих, хто контролює (а його клан контролює на сьогодні значну частину цукрових заводів). Плюс у нього шоколадна фабрика, отже, й кондитерські вироби — там цукор теж потрібен. Таким чином, можна сказати, що йому це дуже вигідно”, — сказав він.

О. Каретнікова

 

Читайте также по теме