ГолосUA
15:02 02/10/2008

Пірати підняли суму викупу за «Faina»

Пірати підняли суму викупу за «Faina», — повідомляє ІТАР-ТАСС.

Зараз вони вимагають 30 млн. доларів за українське судно, що було захоплене піратами біля берегів Сомалі.

Про це повідомив представник Лондонської аналітичної групи Чатем Хаус. Пірати весь час змінюють суму викупу. З початку вони вимагали 20 мільйонів, потім 30, знову понизили до 20. Зараз вони оголосили чергове підвищення.

 

Читайте также по теме