ГолосUA
06:26 29/07/2009

Представниця Мирослави Гонгадзе радить не переоцінювати знахідку черепа, що нібито належить загиблому журналісту

Через тиждень після затримання в Україні екс-начальника департаменту зовнішнього стеження МВС Олексія Пукача, якого підозрюють у вбивстві дев’ять років тому журналіста Георгія Гонгадзе, нібито знайшли череп убитого.  

Валентина Теличенко, яка представляє в прокуратурі інтереси вдови журналіста Мирослави Гонгадзе, закликала не переоцінювати цю знахідку, повідомляє «Німецька хвиля» /> .

Знайдення черепа є важливим, насамперед, з моральної сторони, як частини тіла загиблого журналіста, сказала "Німецькій хвилі" Валентина Теличенко. Водночас, з правової сторони, вона вважає цей факт важливою, але недостатньою ланкою для відтворення цілої картини злочину. А саме: "Встановити замовників, встановити організаторів, крім Пукача. Встановити осіб, що брали участь у перепохованні тіла та приховували згодом Пукача від правосуддя".

Теличенко впевнена, що Мирослава Гонгадзе наполягатиме на експертизі знайденого черепа. Але довірятиме не українським, а виключно закордонним експертам. Генпрокуратура України підтвердила, що у вівторок біля села Сухоліси Білоцерківського району Київської області слідчі знайшли "фрагменти черепа, які можуть належати Георгію Гонгадзе". Правоохоронці повідомили, що знахідка пошкоджена, але її достатньо для ідентифікації.

Читайте также по теме