Президент України Віктор Ющенко привітав українців зі святом, яке сьогодні відзначають більшість православних віруючих світу, а також греко-католики Богоявлення.
Про це він повідомив під час урочистостей з нагоди свята у Києві, передав кореспондент ГолосUA.
“Починаючи з часів Володимира Хрестителя кожен рік ми виходимо до Дніпра з одною мрією — долучитись до водного хрещення, отримати новий запас віри та відчути себе на своїй землі з вірою у Христа. По вірі нам завжди воздасться”, — наголосив глава держави.
Віктор Ющенко побажав українцям, аби “у кожного було багато здоров’я, щоб кожна родина була щаслива і ми ніколи не забували, що ми українці — вільна нація. Христос народжується”.
К.Коваленко