ГолосUA
17:37 02/12/2010

Приватизація держмайна не має правових підстав — Семенюк

 

Приватизація окремих державних підприємств може мати негативні наслідки у майбутньому, оскільки для цього наразі немає відповідних правових підстав.

 

color="#000000">
face="Times New Roman, serif">Таку думку озвучила екс-керівник Фодну Держмайна України Валентина Семенюк в інтерв'ю кореспонденту ГолосUA.

 

За її словами, приватизація державних підприємств в Україні не може відбуватись, поки не буде виконано указ Президента В. Ющенка 2008 року, а також рішення РНБО. Як зазначила В. Семенюк, в документах йдеться про те, що жоден об'єкт стратегічного призначення не може йти на приватизацію, доки не будуть внесені зміни до законодавства про приватизацію, поки не буде прийнята програма приватизації і кожна галузь не буде мати своєї програми.

 

color="#000000">“
face="Times New Roman, serif">Наразі законодавство не змінено і ця приватизація не має під собою відповідних правових основ. Жоден пункт указу не виконаний, жодне рішення РНБО не виконано, а програма приватизації, що наразі діє, приймалася у 2000 році строком на 3 роки, але до прийняття нової програми. Тобто виходить юридичний казус із цього питання”, — зауважила В. Семенюк.

 

При цьому вона зазначила, що така приватизація може мати дуже негативні правові наслідки і може бути переглянута у майбутньому.

 

color="#000000">
face="Times New Roman, serif">
size="3">Як повідомляв ГолосUA, сьогодні, 2 грудня,
color="#000000">
face="Times New Roman, serif">депутат від фракції НУ-НС Олександр Бондар на засіданні опозиційного уряду заявив, що Фонд Держмайна продав 40% сєвєродонецького “Азоту” та готується продати 51% МАУ, крім того, готується до продажу “Укртелекому”.

 

М. Мамаєва

Читайте также по теме