ГолосUA
11:09 02/04/2010

Реакція на заяви про союз України, Білорусі та Росії є провокацією — Семиноженко

Реакція аудиторії програми «Шустер-Live» щодо так званого союзу України, Росії і Білорусі є провокаційною і такою, що не має жодного відношення до політики Президента України і дій Кабінету Міністрів України.

Про це сказано в заяві віце-прем’єр-міністра України Володимира Семиноженка, повідомила прес-служба Кабміну.

"Зважаючи на широкий суспільний резонанс змісту програми «Шустер-Live» від 26 березня 2010 року, вважаю за необхідне надати офіційні пояснення своєї позиції щодо обговорюваних на програмі питань", — сказав він.

Семиноженко додав, що беззаперечна повага, доскональне дотримання, сприяння всебічній реалізації норм і положень Конституції і законів України є його першочерговим обов’язком як віце-прем’єр-міністра України.

"Прошу всі дискусії навколо обговорення саме реакції аудиторії програми щодо так званого союзу України, Росії і Білорусі вважати провокаційними і такими, що не мають жодного відношення до політики Президента України і дій Кабінету Міністрів України", — заявив віце-прем’єр.

Він попросив всіх зацікавлених осіб ще раз уважно ознайомитися зі змістом його висловлювань, що пролунали в ефірі згаданої програми, запис якої доступний для широкого загалу у тому числі в мережі Інтернет.

"Впевнений, що нагнітання і умисне загострення цієї ситуації ініційоване деякими опозиційно налаштованими політиками з метою штучної дестабілізації діяльності Уряду і влади в цілому. Вважаю таку позицію абсолютно неприпустимою і висловлюю занепокоєння щодо того, що моя пряма мова могла розглядатися як причина для провокаційних інтерпретацій і політтехнологічних маніпуляцій", — сказав посадовець.

Сьогодні найважливішим завданням державного порядку денного, і це було суттю моїх висловлювань, є суспільна консолідація навколо стратегічної мети – досягнення Україною лідерства, входження нашої держави до двадцятки провідних країн світу, як націлює програма Президента України.

У цьому зв’язку участь України в коопераційних процесах з метою досягнення національних інтересів щодо підвищення конкурентоздатності через міжнародне співробітництво в сфері високих технологій, наукового та інноваційного розвитку, в інших найважливіших сферах не може бути предметом політичних спекуляцій.

"Закликаю усіх політиків, представників експертної і журналістської спільноти до максимально зваженого і відповідального підходу до вибору проблем і питань, що пропонуються для загальносуспільного обговорення", — сказав Семиноженко.

Нагадаємо, 26 березня 2010 року в ефірі програми «Шустер-Live» на ТРК «Україна» відповідаючи на питання депутата Держдуми Росії Євгенія Федорова стосовно можливості вступу України до союзу з Росією і Білоруссю , віце-прем’єр-міністр Володимир Семиноженко сказав, що створення такого союзу є «однією зі схем, яка будь-яка має право до розгляду, так само як і участь України в Євросоюзі».

 

Читайте также по теме