ГолосUA
17:47 29/04/2009

Росія розплатиться за транзит авансом

«Газпром» буде авансом оплачувати транзит газу через Україну до кінця 2009 року. />  

Такої домовленості досягли прем’єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін і Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні під час спільного засідання.
 

Про це повідомило джерело в російській делегації, передала інформагенція «Інтерфакс-Україна».
 

«Це дозволить «Нафтогазу» сплатити фактичну поставку за квітень», — уточнив співрозмовник.

 

Читайте также по теме