«Газпром» буде авансом оплачувати транзит газу через Україну до кінця 2009 року. />
Такої домовленості досягли прем’єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін і Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні під час спільного засідання.
Про це повідомило джерело в російській делегації, передала інформагенція «Інтерфакс-Україна».
«Це дозволить «Нафтогазу» сплатити фактичну поставку за квітень», — уточнив співрозмовник.