ГолосUA
15:16 07/04/2010

Шаблістка із Черкас Марина Семенько здобула срібло на кадетському Чемпіонаті світу з фехтування

Черкащанка Марина Семенько посіла II місце на кадетському Чемпіонаті світу з фехтування, який проходив у Баку (Азербайджан).

Про це кореспонденту ГолосUA повідомили у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

У перші дні змагання Марині Семенько довелося зустрітися із суперниками з Китаю, Франції, Польщі та Угорщини, у яких наша землячка успішно виборола перемогу.

У фінальний день у боротьбі за I місце черкащанці довелося боротися із українкою Аліною Комащук, яка обіграла Марину з рахунком 15:5. Таким чином Семенько отримала срібло, а її суперниця – "золото".

Ще одна черкащанка Анастасія Єрмолович завершила свій виступ на етапі 1/16 фіналу. Вона поступилася з рахунком 15:14 спортсменці з Угорщини Ренаті Катона.

Довідка: Марина Семенько – майстер спорту України, член національної збірної України, чемпіонка Європи, срібний призер Кубка Європи та володарка бронзової медалі чемпіонату Європи з фехтування на шаблях. Вихованка Черкаської комплексної-юнацької спортивної школи № 2 Марина Семенько нині навчається в 11-М класі Черкаської ЗОШ № 26.