ГолосUA
21:56 20/05/2009

«Шахтар» — володар Кубку УЄФА

Українська футбольна команда "Шахтар" виграла останній Кубок чемпіонату УЄФА.

У фіналі чемпіонату "Шахтар" (Донецьк) змагався за перемогу з німецькою командою "Вердер". "Шахтар" переміг з рахунком 2:1.

Голи забили: на 25-ій хвилині матчу у ворота "Вердера" м"яч відправив Луїз Адріано. На 35-ій хвилині йому відповів Налдо і забив гол "Шахтарю". Переможний гол українців забив на 98-ій хвилині у додатковий час Жадсон.

Таким чином, українська команда вперше стала володарем останнього Кубку європейського футбольного чемпіонату УЄФА.

Читайте также по теме