Міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич терміново вилетів до Чернівецької області.
Про це ГолосUA повідомили в прес-службі МНС.
Протягом 4 діб — з 19 до 23 червня на Буковині внаслідок сильного дощу зі шквальним вітром підтоплено 3 громадські будівлі, 46 житлових будинків, 1 господарська будівля, 211 підвальних приміщень, 127 дворів, 384 присадибні ділянки та 20 криниць.
Унаслідок стихії постраждали Кіцманський, Заставнівський, Хотинський, Новоселицький та Вижницький райони області. У місті Кіцмань частково пошкоджено покриття на ТОВ «Хлібопродукт», зірвано 300 м2 металочерепичного покриття, зруйновані дві електроопори, обірвано лінії електропередач. Без електропостачання залишилися ряд сіл області.
Частково відключено від електропостачання в селі Лукавці та Вовчинець. У селі Бережонка – в результаті погіршення погодних умов відключено від газопостачання весь населений пункт (понад 100 будинків). />
Ситуація знаходиться під контролем ГУМНС у Чернівецькій області.