ГолосUA
10:44 23/10/2009

Симоненка офіційно зареєстрували кандидатом у Президенти

Центральна виборча комісія зареєструвала лідера Комуністичної партії Петра Симоненка, який був висунутий Блоком лівих і лівоцентристських сил, кандидатом у Президенти.

За прийняття такого рішення проголосувало 15 членів ЦВК з 15 присутніх.

При цьому ЦВК зареєструвала уповноваженого представника Симоненка в ЦВК Євгена Герасименка.

57-річний Симоненко в 1969-1974 роках отримав спеціальність гірничого інженера-електромеханіка в Донецькому політехнічному інституті.

В 1991 році закінчив Київський інститут політології й соціального управління.

Трудову діяльність Симоненко почав в 1974 році конструктором донецького інституту "Донгіпровуглемаш".

З 1975 року — включився в комсомольську й партійну роботу. 

Кілька років перед розпадом СРСР займав керівні пости в Маріупольському міськкомі й Донецькому обласному комітеті КПУ.

Після заборони в 1991 році діяльності КПУ до 1993 року працював заступником генерального директора корпорації "Укрвуглемаш".

В 1993 році після легалізації партії став першим секретарем Донецького обкому КПУ.

У червні 1993 року на партійному з’їзді в Донецьку був обраний першим секретарем ЦК КПУ, яка на території України фактично стала правонаступницею Комуністичної партії Радянського Союзу.

Починаючи з 1994 року Симоненко 5 разів поспіль обирається в Раду, щораз очолюючи парламентську фракцію КПУ.

Симоненко кілька разів брав участь у виборах Президента.

За матеріалами: «Українські новини» />
 

Читайте также по теме