ГолосUA
11:56 16/12/2009

Снігопад паралізував Чернівці

Снігопад, який розпочався увечері 15 грудня, сьогодні вранці майже паралізував рух транспорту в Чернівцях.

Мерія закликала чернівчан утриматися від користування власним автотранспортом.

Незважаючи на те, що спецтехніка усю ніч розчищала дороги, зранку на центральних автомагістралях Чернівців утворилися довжелезні корки. У цій ситуації світлофори не справлялися з функцією регулювання руху. Тому на найбільших завантажених перехрестях виставили працівників ДАІ, які спрямовують транспорт в об’їзд. Громадський транспорт поки що працює у звичному режимі, хоча графіки руху на всіх маршрутах порушено.

Снігопад не припиняється. Тому мешканців міста просять утриматися від користування власним автотранспортом і дозволити спецтехніці без перешкод розчистити дороги міста. Чернівчанам нагадали про важливість дотримання правил безпеки під час хуртовини та ожеледиці, закликали з метою упередження запізнень заздалегідь виходити з дому, посилити нагляд за дітьми, бути толерантними у громадському транспорті, який працює в ускладнених умовах.

За матеріалами: ЗІК

 

Читайте также по теме