ГолосUA
05:01 27/09/2010

Сьогодні у столиці відкриють новий міст через Дніпро

27 вересня, об 11:00 відбудеться відкриття залізничного сполучення через Дніпро по Дарницькому залізнично-автомобільному мостовому переходу.

У відкритті мосту візьмуть участь прем’єр-міністр Микола Азаров, міністр транспорту та зв’язку Костянтин Єфименко, генеральний директор "Укрзалізниці" Михайло Костюк, начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин та інші гості.

Дарницький залізнично-автомобільний міст у Києві почав будуватися в середині 2004 року приблизно за 40 м від старого мосту, призначеного виключно для залізничних перевезень.

Новий міст буде однорівневим: дві залізничні колії розташуються в арочному отворі посередині, трисмугові автомобільні траси — з боків. При цьому залізничне полотно розміститься на 1,5 м нижче автодороги. Довжина мосту над Дніпром складе 1,1 кілометрів, добова пропускна здатність мосту складе 160 пар поїздів та 35 тисяч одиниць автотранспорту.

За матеріалами: Сегодня

 

Читайте также по теме